Back to top

Jemný čistiaci krém

Nachádzate sa tu

17.50 € s DPH
cena bez DPH: 14.58 €
Model
3139

MGO™ 250 Manuka Honey Gentle Cream Cleanser je špeciálne vyvinutý pre šetrné odstránenie make-upu, nečistôt a prebytočného mazu z pokožky bez vysúšania. 

Umývaním tváre týmto krémovým čističom s vyváženým pH dochádza k otvoreniu pórov, ich hĺbkovému čisteniu a jemnému odstráneniu odumretých buniek, pričom pleť zanecháva čistú, sviežu a žiarivú.

Sladký mandľový a avokádový olej sú bohaté na prírodné mastné kyseliny, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi, hydratačnými a vyživujúcimi účinkami pri dehydratovanej a citlivej pokožke.

Použitím tohto čistiace krému efektívne zabezpečíte prvú fázu čistenia pleti.  

Po odstránení nečistôt je vhodné pokračovať s druhou fázou - tonizácia pre dočistenie pleti a uzavretie pórov s použitím Gentle Facial Toner s Manuka medom MGO™ 250+.  

Unikátny Manuka med, ktorý pochádza z Nového Zélandu, má prirodzenú schopnosť vyživovať, revitalizovať a zvláčňovať pokožku.

Manuka Med MGO™ 250+, dosahuje vysoké hodnoty (250 mg/kg) diétneho metylglyoxalu, látky zodpovednej za výnimočné účinky Manuka medu.

Táto prírodná receptúra v kombinácii s najlepšími rastlinnými výťažkami, ktoré sú známe pre svoje čistiace, osviežujúce a hydratačné vlastnosti, pomôže Vašej pokožke prinavrátiť zdravý a žiarivý vzhľad. 

Vhodný aj pre citlivú pleť.

Balenie: 80ml

Dátum spotreby: viď na obale