Back to top

PORCOVANÝ LEKVÁR DIA MARHUĽOVÝ 20G/72KS KARTÓN

Nachádzate sa tu

x 2
7.80 € s DPH
cena bez DPH: 6.50 €
Model
1781
Výrobca
Natur Products - Németh s.r.o.

Zdravé prírodné sladidlá, vysoký obsah ovocia a varenie pod vákuom pri nízkej teplote zaručuje, že tieto lekváre sú na Slovenskom trhu najzdravšie a obsahovo plnohodnotné.

Ak držíte kondičnú diétu, ak nemôžete konzumovať repný cukor alebo jednoducho ak chcete zdravo a racionálne stravovať ochutnajte naše nové lekváre.

Brezový cukor je biely, sladký, kryštalický uhľohydrát, druh prírodného cukru. Vzhľadovo a chuťovo je takmer identický s tradičným kryštálovým cukrom, ale jeho fyziologický vplyv na ľudský organizmus je presne opačný. Z konzumácie brezového cukru sa nepriberá, pozitívne vplýva na zby, okysľuje organizmus, na jeho zúžitkovanie organizmus nepotrebuje inzulín, urýchľuje tráviaci process a napomáha vylučovaniu. Je vhodný pre dospelých, deti, diabetikov, tehotné ženy, pri redukčných diétach, candida diéte.

Kartón obsahuje 72 ks výrobkov.

Minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov, viď na obale
Skladujte v suchu pri teplote do 25°C a RV do 70%
Zloženie: marhule a jablková dreň (99%), sladidlo: aspartam, regulátor kyslosti: kys. citrónová, želírujúca látka:pektín, konzervačné látky:benzoan sodný, sorban draselný, príchuť: marhuľová, farbivo:karot