Back to top

Tekvicový lekvár s pomarančom 500g

Nachádzate sa tu

Novinka
3.00 € s DPH
cena bez DPH: 2.50 €
Model
3309
Výrobca
Natur Products - Németh s.r.o.

Džem ako stvorený pre mužov,

Zemitá chuť nepochybne patrí k mužskej časti stravníkov a labužníkov. Nepodobá sa sladkým džemom, aké poznáte, je to čosi úplne iné, bez ovocnej príchute – a to je asi to, čo mužov láka. Možno je to aj zmena, muži iste ocenia inú chuť tohto netradičného džemu, ktorý je iný ako všetky ostatné. Ak chcete získať od svojho partnera ešte viac pochvál, prilejte do marmelády trochu originálneho portského vína a tým rafinovane uzavriete chute 

Už sme si zvykli na naloženú tekvicu a la ananás či na tekvicový kompót. Z tekvice sa však dá pripraviť aj skvelý džem, ktorý nás uchváti svojou zemitou škoricovou chuťou i štruktúrou. Neobvyklá harmónia tekvice, škorice a cukru sa teší neobvyklému úspechu! A nielen v Portugalsku, odkiaľ pochádza a kde sa servíruje ako pochúťka k syrom či k studeným mäsám. Tým, že tento džem nie je príliš sladký a prekrýva sa s vôňou škorice ide o pochúťku ako stvorenú aj pre mužov. 

Naše lekváre sú vyrobené s vysokým obsahom ovocia, časť kryštálového cukru je nahradená medom. Obsahovo sú tieto lekváre neporovnateľne bohatšie oproti bežným lekvárom, lebo sú varené pod vákuom, to znamená že pri nízkej teplote. S vákuom dokážeme zabezpečiť 50 stupňov bodu varu. Z toho vyplíva, že pri takejto teplote med, ani ovocie ešte nie je znehodnotené.

Zloženie: tekvice (60%), pomaranč, cukor, med (10%), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, želírujúca látka: pektín.
Obsah ovocia: 60/100g výrobku

Vyrobené na Slovensku
Minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov, viď na obale