Back to top

Marhuľový lekvár s brezovým cukrom a stéviou 200g

Nachádzate sa tu

3.00 € s DPH
cena bez DPH: 2.50 €
Model
2061
Výrobca
Natur Products - Németh s.r.o.

Marhuľový extra džem s brezovým cukrom a prírodným sladidlom - stéviou. Vhodné pre diabetikov a pri redukčnej diéte. Vzhľadom na povahu samotného výrobku môže obsahovať kôstky. Výrobok neobsahuje pridanú glukózu, a sacharózu! Glykozidy steviolu sú prírodné látky vyskytujúce sa v stevii (stevia rebaudiana). Množstvo prípustného denného príjmu steviol glykozidu je (RDA) 4mg/kg telesnej hmotnosti/deň!

Zdravé prírodné sladidlá, vysoký obsah ovocia a varenie pod vákuom pri nízkej teplote zaručuje, že tieto lekváre sú na Slovenskom trhu najzdravšie a obsahovo plnohodnotné.

Ak držíte kondičnú diétu, ak nemôžete konzumovať repný cukor alebo jednoducho ak chcete zdravo a racionálne stravovať ochutnajte naše nové lekváre.

Brezový cukor je biely, sladký, kryštalický uhľohydrát, druh prírodného cukru. Vzhľadovo a chuťovo je takmer identický s tradičným kryštálovým cukrom, ale jeho fyziologický vplyv na ľudský organizmus je presne opačný. Z konzumácie brezového cukru sa nepriberá, pozitívne vplýva na zby, okysľuje organizmus, na jeho zúžitkovanie organizmus nepotrebuje inzulín, urýchľuje tráviaci process a napomáha vylučovaniu. Je vhodný pre dospelých, deti, diabetikov, tehotné ženy, pri redukčných diétach, candida diéte.

Zloženie: marhuľe (45g/100g), xilit (brezový cukor), želírujúca látka (pektin), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo glykozidy steviolu (19mg/100g). Vyrobené z 45g ovocia na 100g.

Minimálna trvanlivosť: 24 mesiacov. Dátum minimálnej trvanlivosti v neotvorenom stave je označené na obale (deň/mesiac/rok). Produkt je konzervovaný tepelným spracovaním, neobsahuje žiadne konzervačné látky. Po otvorení uchovávajte v chladničke!