Back to top

O spoločnosti

Sídlo firmy sa nachádza v Ipeľskom Sokolci, v malebnej dedinke na brehu našej najčistejšej rieky Ipľa.

Vzhľadom na polohu začala firma v minulom roku podnikať aj vo sfére cestovného ruchu a agroturistiky. Na brehu Ipľa vyrástol penzión, ktorý svojimi 2 a 4-posteľovými izbami, krytým bazénom, saunou a športovými ihriskami je perlou obce.

Penzión čaká na svojich návštevníkov, ktorím takto ponúka možnosť nielen zregenerovať si svoje sily, ale aj dozvedieť sa viacej o mede a včelárení, stráviť príjemnú netradičnú dovolenku spojenú s fakultatívnymi poznávacími zájazdmi, s aktívnym odpočinkom, rybárčením a pohybom na čerstvom vzduchu.

Príďte sa presvedčiť sami, pozývame Vás do novopostaveného penziónu Včielka a veríme, že u nás nájdete pokoj a pohodu.

Firma Natur Products bola založená v roku 1997. Našou hlavnou činnosťou je výkup medu, jeho spracovanie a predaj na domácich i zahraničných trhoch. Profil výroby spoločnosti sa rozšíril o tieto produkty: medy porciované, ovocné lekváre s medom, medovina a čokoládový krém s medom, pečený čaj s medom.

Spoločnosť prispieva k zvyšovaniu miestnej zamestnanosti, nakoľko v súčasnosti má približne 20 zamestnancov, ktoríh tvoria obyvatelia priľahlých oblastí. Vo výrobe sa ročne spracuje takmer 2000 ton medu, ktorý sa k spotrebiteľovi dostane v rôznych prevedeniach, baleniach, ochuteniach. Najväčší podiel pri spracovaní medu tvorí kvetový a agátový med, ale významnou položkou je aj medovicový med.